Spalvoti

Pirmieji spalvoti kontaktiniai lęšiai sukurti 1930 metais. Metro Goldwyn Myer kino studijos grimuotoja kreipėsi į Beverly Hills’o oftalmologą dėl galimybės pakeisti aktoriaus natūralias rudas akis į mėlynas būsimame filme "Miracles of Sale". Filmas pasirodė 1939 metais ir  įėjo į istoriją, nes jame buvo pirmą kartą panaudoti spalvoti kontaktiniai lęšiai kosmetiniams tikslams. Šiandien spalvotų kontaktinių lęšių naudojimas kino pramonėje yra itin paplitęs, tačiau Jums nereikia būti kino žvaigžde, kad galėtumėte nešioti spalvotus kontaktinius lęšius. Spalvotų kontaktinių lęšių dėka jūs galite pakeisti savo akių spalvą labai lengvai ir taip dažnai, kiek tik Jums patinka. Spalvotus kontaktinius lęšius gali rinktis ne tik trumparegiai ar toliaregiai, kuriems reikalinga regėjimo korekcija, bet ir gerai matantys. Be jokio optinio stiprumo spalvoti kontaktiniai lęšiai yra skirti tik kosmetiniais tikslais pakeisti akių spalvą ir neturi įtakos akių refrakcijai. Spalvoti kontaktiniai lęšiai yra skirstomi į paryškinančius spalvą ir visiškai pakeičiančius akių spalvą. Spalvoti lęšiai gali būti vienadieniai, savaitiniai, mėnesiniai. Prižiūrėti juos reikia kaip nespalvotus kontaktinius lęšius, prieš miegą juos būtinai išsiimti.


„Air Optix® Colors“ - pirmieji spalvoti kontaktiniai lęšiai gaminami iš silikono-hidrogelio medžiagos (anksčiau spalvoti lęšiai buvo gaminami tik iš hidrogelio). Silikono-hidrogelio pagalba „Air Optix® Colors“ deguonies pralaidumas yra net 6 kartus didesnis nei kitų spalvotų lęšių. Aukštas deguonies pralaidumas aprūpina akis dideliu jo kiekiu, todėl akys atrodo sveikai ir nebūna paraudusios net ir dienos pabaigoje.

Plačiau

„Air Optix® Colors“ diametras yra mažesnis nei daugumos spalvotų lęšių - 14.2, tai sumažina lęšiuko judėjimą akyje ir suteikia didesnį dėvėjimo komfortą. Sujungus silikono-hidrogelio savybes ir „Air Optix® Colors“ spalvas turėsite sveikas ir ryškias akis! Aukštas deguonies pralaidumas aprūpina akis dideliu jo kiekiu, todėl akys atrodo sveikai ir nebūna paraudusios net ir dienos pabaigoje.

Slide1


Lęšiai Lęšiai „FreshLook® Dimensions™“ gali būti naudojami ir kaip akių spalvą paryškinantis aksesuaras, ir kaip korekcijos priemonė. Jie tiks tiek trumparegiams, kurių regėjimas ne silpnesnis nei -8.00 dioptrijos, tiek toliaregiams, turintiems ne didesnį nei +6.00 dioptrijų toliaregystės laipsnį. Jeigu regėjimo koreguoti nereikia, belieka rinktis -0.00 dioptrijų stiprumo lęšius. FL indikatorius, esantis lęšio vidiniame paviršiuje, palengvina lęšio įdėjimą ir išėmimą.

„FreshLook® Dimensions™“ spalvotų mėnesinių kontaktinių lęšių savybės:

- pagaminti iš hidrogelio medžiagos;

- nešiojimo režimas - 30 dienų, tik dieninis.


Kilus klausimams, prašome skambinti +370 67795434