Mėnesiniai

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai – puikus pasirinkimas ieškantiems geros kainos ir aukštos kokybės. Mėnesinių kontaktinių lęšių būna dieninio režimo (nešioti galima tik dienomis) arba prailginto režimo (tinkančių ir dienai, ir nakčiai), su sąlyga, kad bus užtikrinta tinkama priežiūra. Mėnesiniai lęšiai yra pigūs, minkšti, pralaidūs deguoniui, todėl labai patogūs ir nekelia jokio diskomforto. Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai populiarūs tarp tų, kurie mėgsta aktyvų gyvenimą, sportuoti. Pavyzdžiui, žaisti krepšinį, futbolą, jodinėti ir užsiimti daugeliu kitų sporto šakų su akiniais tikrai labai nepatogu.


Rekomenduojame aukščiausios klasės mėnesinius trečiosios kartos silikono-hidrogelio lęšius Biofinity ("Cooper Vision"), kurie suteikia išskirtinį nešiojimo patogumą.  Biofinity lęšius galima nešioti visą mėnesį neišsiimant dieną ir naktį (miegoti iki 29 naktų) arba tik dienomis - tokiu būdu prailginant jų nešiojimo laiką.

Biofinity kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš perversmą sukėlusios Aquaform medžiagos, kuri leidžia dideliam deguonies kiekiui lengvai plūsti per lęšius į akis. Dėl silikono ir hidrogelio specialaus junginio Biofinity lęšiai užtikrina didelį vandens kiekį ir suteikia patogumą tiek dieną, tiek naktį. Sumaišius vandens pusiausvyrą ir išskirtinai aukštą deguonies kiekį, Biofinity akyje juntami taip natūraliai, tarsi žmogus būtų išvis be lęšių. Biofinity lęšius galima nešioti visą mėnesį neišsiimant dieną ir naktį (miegoti iki 29 naktų) arba tik dienomis - tokiu būdu prailginant jų nešiojimo laiką. Biofinity lęšiai sukurti taip, kad suteiktų komfortą tiek nešiojant dienos, tiek nakties metu. Biofinity - minkšti ir lankstūs. Ilgos silikono gijos užtikrina išskirtinai aukštą deguonies pralaidumą. Nereikalingas nei vidinis drėkinimo agentas, nei papildomas paviršiaus drėkinimas.

Kodėl verta rinktis Biofinity kontaktinius lęšius?
• Aquaform medžiaga užtikrina žemus dehidratacijos ir paviršiaus nuosėdų lygius
• Lęšiai yra aprobuoti ir tinkami tiek dieniniam, tiek prailgintam nešiojimui
• Didelis deguonies pralaidumas skirtas geresnei ragenos sveikatai
• Patentuotas apvalaus krašto dizainas sumažina trintį tarp junginės ir akių vokų


Kilus klausimams, prašome skambinti +370 67795434