Dvisavaitiniai

Dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai yra patogūs nešioti, užtikrina matymo komfortą ir nebrangūs. Dvisavaitiniai lęšiai išsaugo švarą visą naudojimo laikotarpį, aišku, atsižvelgiant į tai, ar jie bus tinkamai dezinfekuojami. Dvisavaitinius lęšius, kaip pats pavadinimas nurodo, būtina keisti kas 14 dienų.


Avaira (gamintojas "Cooper Vision") - trečios kartos silikono hidrogelio asferiniai lęšiai su UV danga. Pagaminti naudojant Aquaform technologiją, kuri užtikrina lęšio medžiagos prisitaikymą prie akių ir minkštumą. Šie lęšiai praleidžia didelį deguonies kiekį ir leidžia akiai kvėpuoti. Avaira kontaktinius lęšius kiekvieną vakarą reikia išsiimti iš akių ir patalpinti į lęšiams laikyti skirtą konteinerį.

Plačiau

Avaira privalumai:

  1. Aquaform technologijos dėka lęšiai yra ne tik pralaidesni orui, bet ir geriau drėkinami.
  2. Asferinis lęšio dizainas suteikia aštrų regėjimą.
  3. Lęšiai turi UV filtrą, kuris apsaugos akis nuo pavojingos UV spinduliuotės.
  4. Tai trečios kartos silikono hidrogelio lęšiai, siūlantys nešiotojams tokį patį, o gal net ir didesnį komfortą nei Biofinity, nes nešiojami yra tik dienos metu, naktį talpinant į dezinfekuojantį tirpalą.


Acuvue Oasys (gamintojas Johnson & Johnson) - silikoniniai hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai su HYDRACLEAR PLUS technologija. Naujosios kartos technologija užtikrina ypatingą komfortą ir gerą regą nuo ryto iki vakaro.

Plačiau

Acuvue Oasys lęšiai nepralaidūs ultravioletiniams UVA ir UVB spinduliams. Naujausių technologijų pažangos dėka šiuose lęšiuose puikiai subalansuotos anksčiau nesuderinamos lęšių savybės: ypatingai aukštas deguonies laidumas, medžiagos minkštumas, atsparumas apnašoms. Tai užtikrina ilgalaikį komfortą netgi nepalankioje aplinkoje. Skaičiukų 1 2 3 indikatorius,  esantis lęšio vidiniame paviršiuje, palengvina lęšio įdėjimą ir išėmimą.

Acuvue Oasys siūlome žmonėms:
- Dirbantiems nepalankioje aplinkoje ir jaučiantiems akių sausumą.
- Ilgai dirbantiems kompiuteriu.
- Norintiems lęšius nešioti ilgiau (su lęšiais galima miegoti iki 6 parų, bet po to reikia keisti į naujus).
- Norintiems aukščiausio komforto.


Kilus klausimams, prašome skambinti +370 67795434