Akinių rėmeliai

InterOPTIKOJE rasite platų madingų akinių asortimentą už tikrai palankią kainą. Dirbame tiesiogiai su gamintojais, todėl kainos „normalios“ ir rasite akinių rėmelius nuo paprastų iki prestižinių garsiausių firmų. Akiniai – tai aksesuaras, sukuriantis individualų stilių. Akinius reikia derinti tik prie veido formos, bet ne prie drabužių stiliaus. Jeigu akinių rėmelių forma bus priešinga veido formai, rėmeliai atitiks veido dydį, derės su odos, plaukų bei akių spalva ir išryškins gražiausius Jūsų bruožus.  Rekomenduojame apvaliam veidui rinktis stačiakampio formos pailgus rėmelius, taip veidas atrodys ilgesnis. Ovalo formos veidui tinka dauguma rėmelių modelių, tik reikėtų, kad akiniai nebūtų platesni nei plačiausia veido dalis. Trikampio formos veido viršutinis trečdalis yra labai platus, o apatinis siauras, todėl rekomenduojame rinktis šviesių spalvų ir lengvų medžiagų rėmelių arba akinius be rėmelių. Kvadrato formos veidui siūlome rinktis siaurus, ovalios ar suapvalintų formų rėmelius.

Šiuo metu ypač madingi „retro“ stiliaus akiniai. Tai masyvūs, didelių formų, apvalūs, uždengiantys puse veido plastikiniai ar metaliniai akinių rėmeliai.


Ieškantiems kažko išskirtinio, galime pasiūlyti akinių rėmelius, pagamintus iš 18 karatų aukso.

Madingi ir klasikinio stiliaus ar įmantriai dekoruoti akinių rėmeliai. Ypatingas dėmesys skiriamas kojelėms, kurios gali būti kontrastingų spalvų, su metalo ir plastiko kombinacijomis, dekoruotos įvairiais raštais, puoštos natūralia oda ar natūralaus kailio detalėmis, inkrustuotos kristaliukais, deimantukais.

Kilus klausimams, prašome skambinti +370 67795434