Vienfokaliniai

Vienfokaliniai - tai vieno židinio lęšiai, koreguojantys regėjimą tik vienu atstumu (pavyzdžiui, skaitant ar žiūrint į tolį). Interoptikoje siūlome įsigyti šiuolaikiškus vieno židinio lęšius su asferiniu vidiniu paviršiumi, gaminamus pagal "Free Form" technologiją. 


„Izoplast DT“ (Digital Technology) (JZO gamintojos) lęšiams būdingas asferinis vidinis paviršius, kuris išgaunamas naudojant tikslųjį mašininį apdirbimą pagal „free form“ technologiją. 

Plačiau

Matematinis šio paviršiaus formos optimizavimas leidžia sumažinti išraipymus. Įgaubto lęšio paviršiaus asferizacija, lyginant su tradiciniais lęšiais – sferiniais ir su asferiniu išgaubtu paviršiumi, žymiai padidina bazės keitimo toleranciją. Panaudota programinė įranga, skirta apskaičiuoti konstrukcijos vidiniam paviršiui, optimizuoja kreivumą taip, kad iškraipymai būtų sumažinti iki minimumo. Dėl to lęšių bazę galima tiksliau suderinti su akinių rėmelių baze, išsaugant gerą vaizdo kokybę. Tai užtikrina patogesnį montavimą ir geresnę akinių išvaizdą.

Kokia nauda akinių nešiotojui?

- Padidintas aktyvaus lęšio plotas, kuriame galia išlieka stabili.

- Pagerinta matymo kokybė, aiškiau suvokiamas vaizdas.

- Lęšiai yra estetiškai gražesni – lęšiai plonesni ir plokštesni.

- Lęšių bazę lengviau suderinti su akinių rėmelių baze, neprarandant matymo komforto.


Zeiss vieno židinio lęšiai SUPERB. Pažangios FreeForm technologijos dėka Superb vieno židinio akinių lęšiai iš ZEISS atitiks kiekvieno kliento poreikius.

Plačiau

Lyginant su įprastiniais akinių lęšiais, Superb pasižymi didesniu matymo lauku, aštresniu ir patogesniu matymu.

 

 

Kilus klausimams, prašome skambinti +370 67795434