Akinių lęšiai

Išsirinkti akinių rėmelius yra sunku, tačiau tam nereikia specialių žinių. O štai korekcinių lęšių akiniams pasirinkimas – sudėtingas. Čia gali padėti tik optikos specialistas. Akinių lęšis - tai optinis lęšis, skirtas regėjimo korekcijai, regėjimo organams apsaugoti nuo ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių, regėjimo trūkumams taisyti.Išsirinkti akinių rėmelius yra sunku, tačiau tam nereikia specialių žinių. O štai korekcinių lęšių akiniams pasirinkimas – sudėtingas. Čia gali padėti tik optikos specialistas.

Vienfokaliniai

Vienfokaliniai - tai vieno židinio lęšiai, koreguojantys regėjimą tik vienu atstumu (pavyzdžiui, skaitant ar žiūrint į tolį).

Plačiau...

Bifokaliniai

  • BIFOKALINIAI lęšiai susideda iš dviejų dalių – viršutinė jų dalis koreguoja regėjimą į tolį, o apatinėje dalyje esantis „langelis“ leidžia aiškiai skaityti arba žiūrėti nedideliu atstumu.

Plačiau...

Progresiniai/ Amžius 40+

PROGRESINIAI lęšiai - tai tokie lęšiai, kurių stiprumas keičiasi palaipsniui. Su šiais lęšiais galima puikiai matyti visais atstumais. Progresiniai akiniai pakeičia keletą akinių, skirtų žiūrėti į tolį, vidutiniu atstumu ir naudojamų skaityti.

Plačiau...

Amžius 30+

Jeigu Jums virš 30 metų, jaučiate akių nuovargį ar galvos skausmą, patiriate diskomfortą skaitydami ar dirbdami kompiuteriu, tuomet Jums siūlome įsigyti Nulux Active (Hoya) arba No Tense II (BOD) korekcinius akinius. 

Plačiau...

Patalpose dėvimi lęšiai

Paprastesnis progresinių akinių variantas – vadinamieji kabinetiniai. Jie skirti žiūrėti artimu bei vidutiniu atstumu iki 4 metrų. Kadangi šie akiniai nepritaikyti žiūrėjimui į tolį, vairuoti su jais negalėsite.

Plačiau...

Tobulesni skaitymo lęšiai

Add power (japonų gamintojos "Hoya"), VIDE (BOD gamintojos) - tai "pagerinti" skaitymo akiniai, skirti skaitymui ir darbui kompiuteriu.

Plačiau...

Fotochrominiai

FOTOCHROMINIAI lęšiai – puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori turėti ne tik regėjimą koreguojančius akinius, bet ir apsaugančius nuo spiginančių saulės spindulių. Šie lęšiai tamsėja veikiami ultravioletinių saulės spindulių (lauke) ir šviesėja, kai šie spinduliai jų nepasiekia (patalpoje). Jie gali būti įvairių atspalvių (pilki, rudi), mineraliniai ar plastikiniai. Fotochrominiai lęšiai garantuoja komfortą ir adekvačią regėjimo apsaugą, akinius galima nešioti patalpoje ir lauke. Fotochrominiai lęšiai patikimai saugo nuo ultravioletinių spindulių.

Plačiau...

Poliarizuoti

POLIARIZUOTI lęšiai - tai apsauginiai lęšiai nuo saulės, kurie užtikrina 100% ultravioletinių spindulių apsaugą. Poliarizuoti lęšiai pagerina kontrastą ir matymo ryškumą. Poliarizuoti lęšiai į akis praleidžia tik naudingą vertikalią šviesą sukurdami vaizdą be atspindžių su natūraliomis spalvomis ir kontrastais. Poliarizuoti lęšiai „bijo“ drėgmės ir aukštos temperatūros. Šie lęšiai gali būti ir su dioptrijomis. Dirbantiems prie vandens telkinių (žvejams, jūreiviams), vairuotojams, slidininkams pravers akiniai su poliarizuotais lęšiais.

Plačiau...

Saulės lęšiai/dažyti

Paverskite savo korekcinius akinius saulės akiniais!

Plačiau...
Kilus klausimams, prašome skambinti +370 67795434